بزرگترین تولید کننده میز تلویزیون در ایران

فروشگاه ناژینو

درباره فروشگاه ناژینو

میز تلویزیون ناژینو (گروه پورمیکائیل) در سال 1381 فعالیت خود را آغاز نموده است .گروه قدرتمند وفعال ناژینو مجموعه ای از افراد تحصیل کرده و دارای تخصص کافی میباشد که جهت افزایش رضایتمندی مشتریان،اقدام به تولید انواع میز تلویزیون های هایگلاس و وکیوم وام دی اف همچنین کنسول و جلو مبلی در طرح ها و رنگ های مختلف نموده است .این میز ها از بهترین مواد اولیه وبهترین برند و با بالاترین کیفیت تهیه شده است .همچنین برای جلب نظر مشتریان گرامی دارای تنوع محصول است وجز بهترین تولید کنندگان میز تلویزیون های مدرن ، کلاسیک، سلطنتی و... میباشد ومناسب همه سلیقه ها حتی افراد سخت پسند است.
برای تهیه این میزتلویزیون ها از دانش و فن آوری روز دنیا و از پیشرفته ترین دستگاها بهره گرفته شده است و همین وجه تمایز باعث برتری برند ناژینو از بقیه برند ها میباشد.کلیه محصولات شرکت دارای دو سال گارانتی است. همچنین شرکت دارای پروانه بهره برداری از وزارت صنایع ومعادن است و دارای گواهی نامه ثبت علامت از سازمان ثبت واسناد و املاک کشور میباشد همچنین دارای نماد اعتماد الکترونیکی از مرکز توسعه وتجارت الکترونیک وزارت صنعت ومعدن ودارای نشان ملی ثبت میباشد.
شعار گروه ناژینو احترام، رضایت، همدلی ، کیفیت و نوآوری میباشد
در زمینه تولید و فروش میز تلویزیون هدف ناژینو جلب رضایتمندی مشتریان و رضایت قلبی این عزیزان میباشد و امیدواریم توانسته باشیم گامی بلند جهت ارتقا در سطح کیفیت و تنوع محصول برای هموطنان عزیز خود برداشته باشیم.

4875 مشتریان محترم
100 محصولات
120 اعضای تیم
300 نماینده